Farmaceuti remizirali s Lokomotivom PDF Ispis E-mail
Autor Koprivnica.net
Utorak, 07 Veljača 2012 16:44
120201-sb-zte_mujanovic_goran

Slaven Belupo je i dalje bez poraza u pripremnim utakmicama. U utorak su Farmaceuti u Rovinjskom Selu odigrali neriješeno sa zagrebačkom Lokomotivom.

Prvoligaša s Kajzerice u vodstvo je doveo Antolić već u 3. minuti utakmice, iz slobodnog udarca s 18 metara lijepo je pogodio gornji desni kut Rodićevih vratiju.

Slaven je imao više od igre i stvorio više prilika od suparnika, a izjednačenje je stiglo u 55. minuti.

Bušić je poslao dubinsku loptu za Mujanovića, koji je s desne strane pogodio suprotni Picakov kut za konačnih 1:1.

Nakon utakmice Farmaceuti su se vratili u Medulin, gdje će u petak odigrati posljednju provjeru sa sarajevskim Željezničarom.

PRIJATELJSKA UTAKMICA

LOKOMOTIVA - SLAVEN BELUPO 1:1 (1:0)

ROVINJSKO SELO - Igralište Kunfin. Gledatelja 50. Sudac: Vidulin (Kanfanar).

LOKOMOTIVA: Picak, Boras, Puljić, Komorski, Mesarić, Brozović, Ademi, Antolić (od 46. Tomšić), Šitum, Jurić (od 46. Horvat), Martinac. TRENER: Tomislav Ivković.

SLAVEN BELUPO: Rodić, Purić, Kokalović, Grgić, Maras, Milardović, Brezovec, Mujanović, Gregurina, Glavica, Bušić; od 70. minute: Rodić, Geng, Šestak, Bubnjić, Pilipović, Brlek, Poljak, Jakšinić, Abramović, Kuprešak, Maretić. TRENER: Roy Ferenčina.

STRIJELCI: 1:0 Antolić (3), 1:1 Mujanović (55).

.......................................................

blog comments powered by Disqus

Slaven Belupo danas u Virju igra prijateljsku utakmicu s Koprivnicom

Utorak, 24.Veljača, 2015.

Nakon pobjede u prvenstvenoj utakmici s Istrom 1961, Slaven Belupo danas (utorak) na rasporedu ima prijateljsku utakmicu s trećeligašem Koprivnicom.

Opširnije
Pioniri i kadeti Slavena gostovali kod Lokomotive

Nedjelja, 22.Veljača, 2015.

Mladi nogometaši Slavena Belupa počeli su u nedjelju s proljetnim dijelom prvenstva u Prvoj HNL za mlade.

Opširnije
Trojica novih igrača postigli pogotke za B momčad Farmaceuta

Slaven Belupo nastupio je sa svojom B momčadi u subotu u Virju, gdje je odigrao prijateljski susret s međužupanijskim ligašem Podravcem.

Opširnije
Farmaceuti s(p)retno do važnih bodova protiv Istre 1961

Petak, 20.Veljača, 2015.

Nije to bila utakmica koja će se dugo pamtiti, ali za igrače Slavena Belupa najvažnije je da su osvojili tri boda i tako opet barem na neko vrijeme pobjegli iz...

Opširnije
Slaven Belupo u petak dočekuje Istru 1961 // Pritisak postoji, ali je pozitivan

Četvrtak, 19.Veljača, 2015.

Slavenov trener Ante Čačić ne bježi od činjenice da se njegovoj momčadi nameće imperativ osvajanja bodova u prvenstvenom susretu s Istrom 1961 koja je u petak koprivnički gost.

Opširnije
Stoper Petar Lela nakon probe potpisao ugovor sa Slavenom Belupom

Srijeda, 18.Veljača, 2015.

Stoper Petar Lela, 21-godišnjak visok čak 198 centimetara, potpisao je sa Slavenom Belupom ugovor na dvije i pol godine.

Opširnije
Slaven Belupo protiv Istre bez Edsona

Utorak, 17.Veljača, 2015.

Slaven Belupo proljeće je otvorio s dva uzastopna gostujuća poraza, kod Zagreba (0:1) i Hajduka (1:2).

Opširnije
Hajduk je na domaćem terenu svladao Slaven Belupo rezultatom 2:1

Nedjelja, 15.Veljača, 2015.

Hajduk je na domaćem terenu svladao Slaven Belupo rezultatom 2:1 i tako nastavio s hvatanjem bodova protiv koprivničke momčadi na svom travnjaku... Hajduk je ugostio momčad Slaven Belupa, a utakmica je...

Opširnije
Farmaceuti vjeruju da na Poljudu nisu bez izgleda

Subota, 14.Veljača, 2015.

Slaven Belupo u nedjelju gostuje kod Hajduka, gdje je rado viđen gost. Na poljudu, naime, nikad nije pobijedio, tek je četiri puta odigrao neriješeno.