RSS
Ponedjeljak, 30.03.

SPORT - NOGOMET
KC liga: Visoke pobjede Romantičara i Pivnice, Udruga bolja i od Šegija PDF Ispis E-mail
Autor Koprivnica.net   
Nedjelja, 26 Veljača 2012 02:18
120226-gimnazijalke

120226-gimnazijalke

Mnogo uzbuđenja donijelo je i 10. kolo KC lige, u kojem je vodeća Udruga za mali nogomet pobjedom nad Šegijem d.o.o. zadržala prednost od šest bodova ispred Podravskog sunca, koje je minimalno nadvisilo Sedmu silu.

Visoke pobjede ostvarili su Romantičari protiv Cerina te Pivnica Plavi podrum u ogledu s Potoljikom.

Inducta je očekivano svladala Grad Koprivnicu, dok je u izjednačenoj utakmici Active Commerce bio bolji od Caffe bara Toxic.

Važne bodove u borbi za opstanak upisao je Petgrad / Metalstil protiv Forme Legalis.

U ženskoj konkurenciji ekipa Gimnazije „Fran Galović" ostvarila je prvu pobjedu ove sezone, dok su Podravske gazele i Toxic Girls odigrale neodlučeno.

Sljedeće subote na rasporedu je 11. kolo KC lige, a priliku da pokažu svoje malonogometno umijeće dobit će i polaznici Male sportske škole.

120226-publika

120226-publika

REZULTATI I STRIJELCI 10. KOLA KC LIGE

Romantičari - Cerine 5:1
(B. Martinušić 3, Begić 2 / Miljuš)
Inducta - Grad Koprivnica 4:2
(Peričić 2, Marić, V. Šimunović / Šumiga 2)
Active Commerce - Caffe bar Toxic 3:2
(Petrović 2, Mikolaj / Evačić, Škvorc)
Forma Legalis - Petgrad / Metalstil 0:2
(Zrinski, Cestar)
Podravske gazele - Toxic Girls (žene) 1:1
(Gabaj / Ciglar)
Potoljik - Pivnica Plavi podrum 3:7
(Bukvić 2, Milojević / Napan 2, Mat. Trnski, Rumek, K. Trnski, Šimunić, Mar. Trnski)
Gimnazija „Fran Galović" - Drnje / Botovo (žene) 1:0
(Jambrušić)
Udruga za mali nogomet - Šegi d.o.o. 5:3
(Milivojević 2, Dlaka 2, Perić / Virovec 2, Lukač)
Sedma sila - Podravsko sunce 0:1
(Harmadi)

100207-kcliga-m

100207-kcliga-m

LJESTVICA

1. Udruga za mali nogomet 44:17 28
2. Podravsko sunce 27:14 22
3. Romantičari 20:14 16
4. Inducta 19:16 16
5. Active Commerce 21:21 16
6. Šegi d.o.o. 21:17 15
7. Pivnica Plavi podrum 21:14 14

8. Petgrad / Metalstil 17:16 14
9. Caffe bar Toxic 18:21 14
10. Sedma sila 18:18 13
11. Forma Legalis 23:28 12
12. Potoljik 20:25 12
13. Cerine 10:28 7
14. Grad Koprivnica 14:43 0

STRIJELCI

120226-pivnica-potoljik

120226-pivnica-potoljik

10 - Petričević (Udruga za mali nogomet), Harmadi (Podravsko sunce)
9 - Kukolja (Podravsko sunce), Prka (Forma Legalis)
8 - Dlaka (Udruga za mali nogomet), Šumiga (Grad Koprivnica), Marić (Inducta)
7 - Mesić (Active Commerce), B. Martinušić, Begić (Romantičari)
6 - Ramljak (Šegi d.o.o.), Šimek (Forma Legalis), Evačić, Škvorc (Caffe bar Toxic), Perić (Udruga za mali nogomet), Peričić (Inducta), Petrović (Active Commerce)
5 - E. Blažeković (Potoljik), Popijač (Petgrad/Metalstil), Jurenec, Matošić, Milivojević (Udruga za mali nogomet)
4 - Job (Sedma sila), Korošec (Petgrad / Metalstil), Jozić (Podravsko sunce), Vargović (Šegi d.o.o.), Rumek, Napan (Pivnica Plavi podrum), Mikolaj (Active Commerce)
3 - Cvetković (Udruga za mali nogomet), Strbat, I. Barać, Sinković (Sedma sila), Toth (Grad Koprivnica), Gojković (Cerine), Samarđić (Podravsko sunce), Zbodulja, Milojević, Bukvić (Potoljik), Sremec, Cestar (Petgrad / Metalstil), Tušek (Active Commerce), Fusić (Romantičari), Lukač, Virovec (Šegi d.o.o.), K. Trnski, Šimunić (Pivnica Plavi podrum)
2 - Kuruc (Šegi d.o.o.), Pintarić (Udruga za mali nogomet), Jazvec, Mar. Trnski (Pivnica Plavi podrum), Andrašić (Potoljik), Perković (Grad Koprivnica), Drvenkar (Forma Legalis), Kontak, Dombaj (Cerine), Lazić (Caffe bar Toxic), Perošić, V. Šimunović (Inducta)
1 - Hudoletnjak (Active Commerce), Horvat, Punčec, Vazdar, Brckan (Caffe bar Toxic), Posavec, Indir, Magdić, Kurcinak, Kunštić (Forma Legalis), B. Čičin-Mašansker, Sušenj, N. Barać, Dotov (Sedma sila), Krček, M. Patrčević, Miljuš (Cerine), Mikulić, Jadek, Eršetić, (Potoljik), Knapić, Palčić, Maljak (Šegi d.o.o.) Petrović, Zrinski (Petgrad / Metalstil), Budaj, Golenja, Šarlija (Romantičari), Mat. Trnski (Pivnica Plavi podrum), Babić (Grad Koprivnica), Rukavina (Inducta), Borštnar (Podravsko sunce)
Autogol - Cikač (Podravsko sunce), Kunštić (Forma Legalis), Kovač (Grad Koprivnica), Dotov (Sedma sila), Punčec (Caffe bar Toxic), Plemeniti (Petgrad / Metalstil)

LJESTVICA - ŽENE

1. Mladost Bregi 6:2 9
2. UŠRPS 8:3 7
3. Toxic Girls 4:4 7
4. Gimnazija „Fran Galović" 3:4 5
5. Podravske gazele 2:3 3
6. Drnje / Botovo 1:8 3

STRIJELCI - ŽENE

3 - Jurković (Mladost Bregi)
2 - Vadla, Geršić (UŠRPS)
1 - Kancijan, Fičko (UŠRPS), Furlan, M. Milojević (Mladost Bregi), Notersberg, Gabaj (Podravske gazele), Sewer, Pintarić, Jambrušić (Gimnazija „Fran Galović"), Lončarek, Ciglar (Toxic Girls), Amon (Drnje / Botovo)
Autogol - Sewer (Gimnazija „Fran Galović"), Begić (Drnje/Botovo), Vadla, Geršić (UŠRPS)

PAROVI 11. KOLA (SUBOTA, 3. VELJAČE 2012.) - NOVI RASPORED

17:00 Podravsko sunce - Forma Legalis
17:40 Cerine - Potoljik
18:20 Šegi d.o.o. - Petgrad / Metalstil
19:10 Revijalna utakmica Male sportske škole
19:40 Toxic Girls - Gimnazija „Fran Galović" (žene)
20:10 Grad Koprivnica - Sedma sila
20:50 UŠRPS - Podravske gazele
21:20 Pivnica Plavi podrum - Active Commerce
22:00 Cafe bar Toxic - Inducta
22:30 Udruga za mali nogomet - Romantičari

.......................................................

blog comments powered by Disqus
Ažurirano Utorak, 28 Veljača 2012 18:52
 
Koprivnica izgubila u Višnjevcu

Koprivnica izgubila u Višnjevcu

Nedjelja, 29.Ožujak, 2015.

Nogometaši Koprivnice poraženi su u nedjelju na gostovanju u Višnjevcu u sklopu 20. kola Treće hrvatske nogometne lige - istok. Domaćin je slavio rezultatom 2:0.

Opširnije
Županijske lige // Roman Sović umjesto Bojana Šimeka na klupi Tehničara

Županijske lige // Roman Sović umjesto Bojana Šimeka na klupi Tehničara

Nedjelja, 29.Ožujak, 2015.

Loš ulazak u proljetni dio prvenstva donio je promjenu na klupi županijskog prvoligaša Tehničara 1974 iz Cvetkovca.

Opširnije
Gimnazijalci već tradicionalno na Državnom prvenstvu u malom nogometu

Gimnazijalci već tradicionalno na Državnom prvenstvu u malom nogometu

Nedjelja, 29.Ožujak, 2015.

Poluzavršno natjecanje u malom nogometu održano je u Varaždinu 27. ožujka, a nogometaši Gimnazije "Fran Galović" dokazali su da i dalje nemaju konkurenciju u ovom sportu.

Opširnije
Županijske lige // Prekodravac zaustavio Tehničar, Slogi bod u Imbriovcu

Županijske lige // Prekodravac zaustavio Tehničar, Slogi bod u Imbriovcu

Ponedjeljak, 23.Ožujak, 2015.

U derbiju 15. kola Prve koprivničko-križevačke županijske lige Sloga iz Koprivničkog Ivanca osvojila je bod na gostovanju kod Borca u Imbriovcu odigravši 1:1.

Opširnije
Koprivnica bez pogodaka s Međimurjem

Koprivnica bez pogodaka s Međimurjem

Nedjelja, 22.Ožujak, 2015.

Nogometaši Koprivnice u subotu su na domaćem terenu odigrali prvenstveni susret 19. kola Treće HNL - istok s Međimurjem iz Čakovca.

Opširnije
Slavenova B momčad uvjerljiva protiv Rovišća

Slavenova B momčad uvjerljiva protiv Rovišća

Ponedjeljak, 16.Ožujak, 2015.

Prošlog vikenda utakmicama 14. kola nastavljeno je natjecanje u Međužupanijskoj ligi Bjelovar - Koprivnica - Virovitica.

Opširnije
Županijske lige // Devetka Tehničara u Bregima, petica Borca u Peterancu

Županijske lige // Devetka Tehničara u Bregima, petica Borca u Peterancu

Nedjelja, 15.Ožujak, 2015.

Utakmicama 14. kola nastavljeno je natjecanje u Prvoj koprivničko-križevačkoj županijskoj ligi.

Opširnije
Koprivnica slavila u Ždralovima

Koprivnica slavila u Ždralovima

Subota, 14.Ožujak, 2015.

Nogometaši Koprivnice ostvarili su vrijednu pobjedu u 18. kolu Treće HNL-istok. 

Opširnije
Koprivnica gostuje u Ždralovima, Slaven Belupo B dočekuje Rovišće

Koprivnica gostuje u Ždralovima, Slaven Belupo B dočekuje Rovišće

Petak, 13.Ožujak, 2015.

Nogometaši Koprivnice i dalje čekaju prvu proljetnu pobjedu u Trećoj HNL - istok. Ove subote u 15 sati gostuju kod drugoplasirane Mladosti u Ždralovima, gdje ih čeka vrlo težak ispit.

Opširnije

Iz drugih medija

PGT RssScroller - Copyright © 2010 by pagit.eu

Iz stranih medija

PGT RssScroller - Copyright © 2010 by pagit.eu

Aktualne najave